Bahçeli: Sinan Ateş davası başlamalı

Bahçeli özetle şunları söyledi: SİYASETTE YUMUŞAMA: Siyasette bahar mevsiminin doğuşundan memnuniyet duyacağımızı hiçbir komplekse veya kuşkuya kapılmadan ifade etmek isterim. Kutuplaşmak yerine kucaklaşmak lazımdır. 

ÖZEL’E KAVALA GÖNDERMELERİ: Gezi Parkı Davasında hüküm alan Osman Kavala’nın yeniden yargılanması ya da serbest bırakılması hususunda kamçılanan sipariş süreç devamlı surette ilerletilmektedir. Neymiş, Avrupa Parlamentosu’nu ziyaret ettiğinde, “saati sorunca, sen önce Kavala’yı çıkar” cevabını almış. Sayın Özel’in saati sormak yerine PKK’ya ve FETÖ’ye verilen destekleri muhataplarının yüzüne vurması gerekmez miydi? Sayın Özel merak ederse, saati bana sorabilir. 

HODRİ MEYDAN: (Sinan Ateş cinayeti) Hayatlarında bir defa ülkücünün hukukunu ve haysiyetini gözetmeyen mihrakların partimizi ve Ülkü Ocaklarını bir cinayetle anma teşebbüsleri şerefsizce bir saldırganlıktır. Beklentimiz şudur; iddianame kabul edilip yargılama süreci derhâl başlatılmalı, kimin elinde hangi belge ve bilgi varsa mahkemeye sunmalıdır. Bakalım hukuki süreç Ankara’da mı bitecek, yoksa Pensilvanya’ya mı dayanacak, hodri meydan, hep beraber göreceğiz. ● ANKARA Milliyet 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir